LITTLE HONEY MONEY
Reenvisioning the baby registry space.

vntrs
Industry
  • Technology

Online kasina existují již mnoho let a získala si oblibu jako forma zábavy pro dospělé. V posledních letech se však online kasina stala více než jen zdrojem zábavy. Stala se užitečným nástrojem pro rodiče, kteří potřebují pomoci s péčí o děti. Jedním z hlavních způsobů, jak online kasina pomáhají s péčí o děti, je, že rodičům poskytují pohodlný a flexibilní způsob, jak vydělat peníze. Online kasina nabízejí širokou škálu her, včetně automatů, pokeru a blackjacku, které lze hrát kdykoli během dne nebo v noci. To znamená, že rodiče mohou pracovat z domova, vydělávat peníze a zároveň se starat o své děti. Také online kasina jako gopay casino vklad nabízejí různé bonusy a propagační akce, které mohou zvýšit šance hráčů na výhru. To může být užitečné zejména pro rodiče, kteří potřebují rychle vydělat peníze na pokrytí výdajů na péči o děti. Tyto bonusy a propagační akce mohou rodičům poskytnout dodatečnou hotovost na zaplacení hlídání, denní péče nebo jiných výdajů na péči o děti.

Deliverables
  • Branding
  • Digital Strategy
  • Information Architecture
  • Wireframe + Prototyping
  • User Journeys
  • Digital Design / UI + UX

Little Honey Money is a cash fund baby registry that gives growing families the gift of whole family wellness. Friends and family can contribute funds towards the things you need the most, like essential support in the form of doula care, breastfeeding support, meal deliveries, and so much more.

Little Honey Money is a part of Willa’s Venture studio. Willa fully led all brand creative, technical product design, and development on this project and will continue to roll out new features with the goal to take over the mother & baby registry space.

Live site